Hvem er vi?

Administrerende direktør

Frank Larsen
Administrerende direktør, Hedmark Kunnskapspark
frank@hkp.no
Mobil 951 62 531

 

Klikk på bilde for info

Yngve Sætre
Prosjektleder Bioøkonomisenter
yngves@hkp.no
Mobil 984 40 665

 

 

 

 

 

 

Kristiane Haug Berg
Prosjektleder Bioteknologi
kristiane@hkp.no
Mobil 906 80 414

 

Tone portrett_b&W

Tone Yrvum
Prosjektleder Biosmia
tone@hkp.no
Mobil 413 14 891

 

Karina

Karina Hauge Johansen
Forsker i røyeprosjektet
karina@hkp.no
Mobil 482 70 970

 

Forretningsutvikler mat og opplevelser

Ole Christian Tilset
Forretningsutvikler Bioøkonomi
ole@hkp.no
Mobil 952 05 421

 

Skjermbilde 2016-04-15 kl. 13.32.53

Ronny Olsson
Forretningsutvikler K+
ronny@hkp.no
Mobil 950 27 948

 

Skjermbilde 2014-06-10 kl. 13.47.10

Brit Rønning Johansen
Prosjektleder Arena Heidner
brit@hkp.no
Mobil  976 31 870

 

 

© 2016 Hedmark Kunnskapspark.
Designet og utviklet av K.Ringstad